WSPÓŁPRACA

Jesteśmy otwarci na nowe formy i projekty, dlatego bazujemy nie tylko na własnych pomysłach, ale również współpracujemy z projektantami wnętrz i biurami projektowymi, dzięki temu mamy świeże spojrzenie na to czego klienci oczekują zarówno od projektantów jak i producentów mebli.

Zapraszamy również do współpracy producentów mebli dla których z chęcią wykonamy konstrukcje i elementy metalowe pod meble. Możemy również wykonać gotowe meble pod projekt klienta.

OBECNIE WSPÓŁPRACUJEMY

Biuro projektowe TIKA DESIGN powstało z chęci i pasji do projektowania wnętrz oraz zamiłowania do pięknych i spójnych przestrzeni . Liczne realizacje świadczą o profesjonalnym podejściu i zaufaniu inwestorów oraz dobrej współpracy z grupami wykonawców.

TIKA Design to grupa osób stale uzupełniająca wiedzę o najnowszych technologiach i trendach w designie. Wyjazdy na międzynarodowe targi wnętrzarskie oraz udział w licznych konkursach rozwijają świadomość i kreatywność projektantów. W swoich projektach tworzą unikatowe formy dla indywidualnych wnętrz, a wzornictwo użytkowe stale przewija się w wizjach o idealnie dopasowanych rozwiązaniach funkcjonalnych i estetycznych.

Założycielami biura projektowego TIKA DESIGN  są Ewelina Jaszczurowska i Michał Palka.

Ostatnie realizacje

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Brak produktów w koszyku.