Formy płatności

FORMY PŁATNOŚCI

Z myślą o wygodzie naszych Klientów udostępniamy kilka form płatności za zakupy w naszym sklepie internetowym. Wybrany sposób dokonania zapłaty należy zaznaczyć w odpowiednim miejscu w formularzu przy składaniu zamówienia.


Szybki przelew
Szybki przelew to najwygodniejsza, najszybsza, a przede wszystkim w pełni bezpieczna forma płatności za zakupy w naszym sklepie internetowym. Po wybraniu tej opcji Klient zostaje przekierowany bezpośrednio do strony logowania do systemu bankowości internetowej swojego banku, a wszelkie niezbędne dane do wykonania transakcji są uzupełniane automatycznie. Po wykonaniu przelewu wystarczy kliknąć w opcję „Wyloguj się, aby powrócić do sklepu”. Zaletą tej formy płatności jest także fakt, że pieniądze księgowane są w czasie rzeczywistym, co przyspiesza realizację zamówienia.


Przelew na konto bankowe
Forma płatności dla Klientów preferujących samodzielne logowanie do bankowości internetowej, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po złożeniu zamówienia Klient otrzymuje wiadomość e-mail z numerem rachunku bankowego, na który należy wpłacić właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym zamówienie jest przekazywane do realizacji.


Płatność za pobraniem
Zapłata gotówką kurierowi przy odbiorze zamówienia.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl