Współpraca

Jesteśmy otwarci na nowe formy i projekty, dlatego bazujemy nie tylko na własnych pomysłach, ale również współpracujemy z projektantami wnętrz i biurami projektowymi. Dzięki temu mamy świeże spojrzenie na to, czego klienci oczekują zarówno od projektantów, jak i producentów mebli. Zapraszamy również do współpracy producentów mebli, dla których z chęcią wykonamy konstrukcje i formy metalowe pod meble. Możemy również wykonać gotowe meble pod indywidualny projekt klienta.

Obecnie współpracujemy

Biuro projektowe TIKA DESIGN powstało z chęci i pasji do projektowania wnętrz oraz zamiłowania do pięknych i spójnych przestrzeni. Liczne realizacje świadczą o profesjonalnym podejściu i zaufaniu inwestorów oraz dobrej współpracy z grupami wykonawców.

TIKA Design to grupa osób stale uzupełniająca wiedzę o najnowszych technologiach i trendach w designie. Wyjazdy na międzynarodowe targi wnętrzarskie oraz udział w licznych konkursach rozwijają świadomość i kreatywność projektantów. W swoich projektach tworzą oni unikatowe formy dla indywidualnych wnętrz, a wzornictwo użytkowe stale przewija się w wizjach o idealnie dopasowanych rozwiązaniach funkcjonalnych i estetycznych.

Założycielami biura projektowego TIKA DESIGN są Ewelina Jaszczurowska i Michał Palka.

 http://tika.org.pl

 

 Ostatnie realizacje

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl