Realizacje

Na gastronomicznej mapie Bielska Białej pojawił się nowy koncept kulinarny. Wnętrze przyciąga uwagę swoim zdecydowanie oryginalnym wystrojem. Industrialne klimaty, podkreślone cegłą, betonową posadzką i elementami metalowymi tworzą spójna całość. Tapicerowane kanapy w kolorze beżu, drewno oraz wszechobecna zieleń łagodzą wnętrze i dodają elegancji. Unique forms odpowiedzialne jest za projekt i realizacje donic oraz metalowych konstrukcji, które posłużyły jako elementy dekoracyjne oraz wieszaki na okrycia wierzchnie gości.

Kuchnia nawiązująca do stylu skandynawskiego. Pomieszczenie, w którym wygoda użytkowania idzie w parze z estetyką. Funkcjonalne sprzęty oraz odpowiednia ilość miejsca do przechowywania są równie ważne, jak dobry design. Projektanci wnętrza zwrócili się do nas o realizację metalowej konstrukcji nad wyspą kuchenną. W tym wypadku posłużyła jako instalacja świetlna tworząc ciekawą kompozycję. Metalowe konstrukcje mogą również zostać wykorzystane jako półki na kwiaty, zioła, kieliszki i butelki wina.

W tym nowoczesnym wnętrzu pojawił się beton oraz drewno w ciepłym odcieniu, który doskonale przełamał jego nowoczesny styl. Właściciele chcieli dodać elegancji i oryginalności do wymarzonego wnętrza, stawiając na metalowe dodatki w różnych kolorach. Metalowe meble, nieco ożywiły wnętrze, tworząc interesującą, lecz nadal harmonijną całość.
Zobacz jakie produkty Unique forms zostały wybrane do domu.

Współpracujemy z projektantami powierzchni handlowych. Na indywidualne zamówienie stworzyliśmy kolekcje ekspozycyjną. Projekt zakładał minimalistyczne wnętrze, do którego zaprojektowano meble spójne z wizerunkiem marki. Projekty sklepów odzieżowych uwzględniają użycie materiałów wysokiej jakości. Meble wykonane ze stali najwyższej jakości o odpowiedniej grubości i wytrzymałości to gwarancja uzyskania atrakcyjnego wystroju na lata.

Elegancki, pełen przyjemnych neutralnych barw projekt mieszkania na Śląsku. Pracownia projektowa poprosiła nas o wykonanie konstrukcji metalowej, która stanowi element wspierający oraz dekoracyjny biurka w pokoju nastolatka. W projekcie znalazł się nasz biały regał z dębowym blatem oraz metalowe stoliki kawowe.

Styl industrialny charakteryzuje minimalizm, skierowany do osób, które nie przepadają za dużą ilością bibelotów. Cenią sobie proste i oryginalne formy. W ich wnętrzach przeważają elementy wyposażenia wykonane z materiałów takich jak beton, metal, drewno oraz szkło, występujące w nieoczywistych połączeniach. W okazałym salonie zdominowanym przez odcienie szarości znalazły się meble Unique Forms. Pani Magda zaproponowała projekt stolika, który zrealizowaliśmy zgodnie z życzeniem właścicielki domu. W salonie swoje miejsce odnalazł nasz metalowy gazetnik, który świetnie posłuży jako stolik pomocniczy.

Nic tak nas nie cieszy jak zdjęcie naszego produktu w waszych wnętrzach. Część z nich dostępna jest w sklepie, a cześć wykonana na indywidulane zamówienie.

Indywidualne projekty

Szukasz specjalistów od metalu i chcesz zrealizować swój własny projekt? Prześlij nam swoje pomysły. Przygotujemy rozwiązanie specjalnie dla Ciebie. Dysponujemy własną lakiernią proszkową oraz szerokim parkiem maszynowym dedykowanym do obróbki metali.

Shopping Cart