Strefa Architekta

Jesteś projektantem wnętrz i poszukujesz unikalnych mebli do projektów? Dobrze trafiłeś. Z chęcią udzielimy Ci wszystkich informacji oraz udostępnimy materiały potrzebne do projektu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji od początku do końca inwestycji.


Wycena indywidualna mebli i form metalowych z naszej oferty dostępna jest w dowolnej konfiguracji, według wybranej kolorystyki, wymiarów i materiału. Wykonamy nietypowy mebel zaprojektowany przez Ciebie.

Sprawdź korzyści płynące ze współpracy z nami

Pomożemy dobrać asortyment od mebli po dodatki

Udostępnimy nasze modele 3D i katalogi

Wspomożemy projektowo

Udostępniamy wzorniki i katalogi

Atrakcyjne warunki współpracy

Promocja w mediach społecznościowych

Pomożemy dobrać asortyment od mebli po dodatki

Udostępnimy nasze modele 3D i katalogi

Wspomożemy projektowo

Udostępniamy wzorniki i katalogi

Atrakcyjne warunki współpracy

Promocja w mediach społecznościowych

Napisz do nas!

Współpracujemy z:

TIKA DESIGN

to biuro projektowe, które powstało z chęci i pasji do projektowania wnętrz oraz zamiłowania do pięknych i spójnych przestrzeni. Liczne realizacje świadczą o profesjonalnym podejściu i zaufaniu inwestorów oraz dobrej współpracy z grupami wykonawców.

TIKA Design to grupa osób stale uzupełniająca wiedzę o najnowszych technologiach i trendach w designie. Wyjazdy na międzynarodowe targi wnętrzarskie oraz udział w licznych konkursach rozwijają świadomość i kreatywność projektantów. W swoich projektach tworzą oni unikatowe formy dla indywidualnych wnętrz, a wzornictwo użytkowe stale przewija się w wizjach o idealnie dopasowanych rozwiązaniach funkcjonalnych i estetycznych.

Założycielami biura projektowego TIKA DESIGN są Ewelina Jaszczurowska i Michał Palka.

MOSSI ATELIER

Inspiracją do projektowania jest otaczająca Nas przestrzeń. Stawiamy na używanie naturalnych materiałów, takich jak drewno, kamień, tkaniny. Uważamy, że to co najpiękniejsze pochodzi z natury, dlatego też staramy się projektować zgodnie z nią. Każda przestrzeń jest unikatowa i aranżacje są dostosowywane indywidualnie. Bardzo ważnym aspektem projektowym jest działanie światła. Jest ono niezbędne do życia i dobrego samopoczucia. Jego przepływ przez każdą przestrzeń, jest czynnikiem warunkującym dalsze działania projektowe. Staramy się, jak najlepiej komunikować, co w danym wnętrzu jest atutem i wykorzystać to do maksimum. Wiemy, że każdy projekt jest inny, więc proces projektowy przebiega stopniowo i w wypadku każdego wnętrza jest unikatowy.

Za finalny koncept wizualny projektów odpowiada Małgorzata Moskal – Architekt Wnętrz i Magister Sztuki, Absolwentka Wydziału Architektury Wnętrz na Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie. Rozpoczęła karierę zawodową w Krakowie od stażu i pracy w Krakowie. Uzyskała tytuł projektanta i szkoliła się w Lizbonie (PT) pod okiem architektów i projektantów w Chiado. Następnie wyjechała do Mediolanu (IT) do pracowni projektowej, zgłębiać techniki projektowe i szkolić się z zakresu projektowania produktu, architektury wnętrz i stylizacji. Mossi Atelier to autorska pracownia projektowa, specjalizująca się w inwestycjach związanych z sektorem architektury wnętrz i wizualizacji.

Shopping Cart