Partnerzy

Współpraca z sklepami meblowymi

Jesteśmy otwarci na nowe formy i projekty, dlatego bazujemy nie tylko na własnych pomysłach, ale również współpracujemy z projektantami wnętrz i sklepami meblowymi. Dzięki temu mamy świeże spojrzenie na to, czego klienci oczekują zarówno od projektantów, jak i producentów mebli. Zapraszamy również do współpracy producentów mebli, sklepy z meblami, dla których z chęcią wykonamy konstrukcje i formy metalowe pod meble. Możemy również wykonać gotowe meble pod indywidualny projekt klienta.

Forum Designu

to nowatorska propozycja dla niezależnych twórców i designerów, którzy chcą sprzedawać i promować swoje produkty. Forum Designu to pierwsze zrealizowane w Polsce przedsięwzięcie łączące w sobie trzy podstawowe zadania: promocję projektantów, stałą ekspozycję [showroom], sprzedaż. To nie tylko zwykły salon wystawienniczy, ale także wydarzenia promujące polski design. Miejsce kreatywne, w którym ciągle coś się dzieje. Forum Designu zależy na promocji polskich twórców, dlatego z miłą chęcią Unique Forms rozpoczął współpracę umieszczając swoje produkty w sklepie internetowym.

Mebloscenka

to platforma, która powstała z zamiłowania do polskiego designu. Misja Mebloscenki to propagowanie polskiej produkcji i wzornictwa. Projekt ten wspiera w większości rodzinne firmy, gdzie na pierwszym miejscu jest dokładność w każdym szczególe. Wszystkie meble są wysoko jakościowe, wykonane z naturalnych materiałów..

Le Pukka

to sklep meblowy, który powstał z pasji do pięknych i niebanalnych przedmiotów użytku domowego. Jest to wyjątkowe i unikalne miejsce gdzie kupisz piękne i oryginalne meble, perełki designu, a także nacieszysz oko sztuką! 

Hoder

Stawiamy na wiedzę, doświadczenie, technologię, dlatego współpracujemy z wiodącym producentem kamieni naturalnych.  Firma Hoder od 35 lat zbiera cenne doświadczenie w obróbce takich materiałów jak: granit, marmur, trawertyn, onyks, łupek oraz konglomerat kwarcowy. Z długiej tradycji firmy wywodzi się dążenie do uzyskania jak najlepszego produktu końcowego, stosując najwyższą jakość obróbki, innowacyjne myślenie, partnerskie podejście i stałe ukierunkowanie na klienta.

Bizzarto

to ceniony producent nowoczesnych mebli tapicerowanych, który w swojej ofercie posiada wyjątkowe kolekcje sof, kanap, foteli i narożników. Większość mebli Bizzarto ma charakter modułowy, więc z wybranych elementów można tworzyć narożnik lub sofę o dowolnych wymiarach.

Nowoczesny design mebli tapicerowanych świetnie współgra z naszymi metalowymi meblami, dlatego rozpoczęliśmy współpracę, w ramach której wybrane modele naszych mebli znajdziecie w salonie firmy Bizzarto.

FaFa Studio

to salon designerskich mebli, którzy w swoim asortymencie posiada unikalne meble do nowoczesnych wnętrz, a także oświetlenie, podłogi czy wykładziny. To miejsce powstało z miłości do pięknych wnętrz, dlatego zdecydowaliśmy się na współpracę, dzięki której możecie znaleźć nasze meble w ich sklepie w Bielsku-Białej.

MARTOM - Cudne Lampy

to wrocławski sklep z oświetleniem dekoracyjnym do salonu i nie tylko. Dbają o to, aby oświetlenie naszych mieszkań było jak najlepsze i podkreślało wyjątkowy charakter każdego pomieszczenia.

TIKA DESIGN

to biuro projektowe, które powstało z chęci i pasji do projektowania wnętrz oraz zamiłowania do pięknych i spójnych przestrzeni. Liczne realizacje świadczą o profesjonalnym podejściu i zaufaniu inwestorów oraz dobrej współpracy z grupami wykonawców.

TIKA Design to grupa osób stale uzupełniająca wiedzę o najnowszych technologiach i trendach w designie. Wyjazdy na międzynarodowe targi wnętrzarskie oraz udział w licznych konkursach rozwijają świadomość i kreatywność projektantów. W swoich projektach tworzą oni unikatowe formy dla indywidualnych wnętrz, a wzornictwo użytkowe stale przewija się w wizjach o idealnie dopasowanych rozwiązaniach funkcjonalnych i estetycznych.

Założycielami biura projektowego TIKA DESIGN są Ewelina Jaszczurowska i Michał Palka.

Shopping Cart