Współpraca

Jesteśmy otwarci na nowe formy i projekty, dlatego bazujemy nie tylko na własnych pomysłach, ale również współpracujemy z projektantami wnętrz i biurami projektowymi. Dzięki temu mamy świeże spojrzenie na to, czego klienci oczekują zarówno od projektantów, jak i producentów mebli. Zapraszamy również do współpracy producentów mebli, dla których z chęcią wykonamy konstrukcje i formy metalowe pod meble. Możemy również wykonać gotowe meble pod indywidualny projekt klienta.

Forum Designu

to nowatorska propozycja dla niezależnych twórców i designerów, którzy chcą sprzedawać i promować swoje produkty. Forum Designu to pierwsze zrealizowane w Polsce przedsięwzięcie łączące w sobie trzy podstawowe zadania: promocję projektantów, stałą ekspozycję [showroom], sprzedaż. To nie tylko zwykły salon wystawienniczy, ale także wydarzenia promujące polski design. Miejsce kreatywne, w którym ciągle coś się dzieje. Forum Designu zależy na promocji polskich twórców, dlatego z miłą chęcią Unique Forms rozpoczął współpracę umieszczając swoje produkty w sklepie internetowym.

Mebloscenka

to miejsce dla miłośników awangardowego, polskiego designu. W naszym sklepie znajdziesz bogatą ofertę nowoczesnych i designerskich mebli, lamp oraz dodatków, które zostały zaprojektowane i wyprodukowane w Polsce. Warto wyposażyć swoje wnętrze w wyjątkowe produkty, stawiając tym samym na niebanalny styl, w nieszablonowej odsłonie estetycznej.

TIKA DESIGN

to biuro projektowe, które powstało z chęci i pasji do projektowania wnętrz oraz zamiłowania do pięknych i spójnych przestrzeni. Liczne realizacje świadczą o profesjonalnym podejściu i zaufaniu inwestorów oraz dobrej współpracy z grupami wykonawców.

TIKA Design to grupa osób stale uzupełniająca wiedzę o najnowszych technologiach i trendach w designie. Wyjazdy na międzynarodowe targi wnętrzarskie oraz udział w licznych konkursach rozwijają świadomość i kreatywność projektantów. W swoich projektach tworzą oni unikatowe formy dla indywidualnych wnętrz, a wzornictwo użytkowe stale przewija się w wizjach o idealnie dopasowanych rozwiązaniach funkcjonalnych i estetycznych.

Założycielami biura projektowego TIKA DESIGN są Ewelina Jaszczurowska i Michał Palka.

Shopping Cart