MEBLE

unique forms

Jesteśmy polskim producentem, który tworzy industrialne, nowoczesne meble w stylu skandynawskim oraz elementy metalowe pod meble. Wszystkie produkty wykonywane są w naszym zakładzie produkcyjnym od początku do końca metodami rzemieślniczymi oraz przemysłowymi, korzystając z nowoczesnego parku maszynowego oraz obórki precyzyjnej przy użyciu wypracowanych technologii wykończenia powierzchni jak malowanie proszkowe i pokrycia galwaniczne.

UNIQUE FORMS to nowy projekt firmy PROFEL Innovation, w ramach którego tworzymy industrialne, nowoczesne meble w stylu skandynawskim jak i konstrukcje metalowe pod meble.

Nasza firma to tradycja sięgająca lat 70tych . W tym czasie pozyskaliśmy wielu stałych klientów zarówno na rynku polskim jak i zagranicznym. Większość przychodów ze sprzedaży uzyskujemy z produkcji wyrobów dla klientów z Niemiec, Holandii, Francji, Luksemburga, Austrii, Szwecji, Hiszpanii, Chin.

Pomysł na tworzenie wyjątkowych rozwiązań dla przemysłu meblarskiego, zrodził się z zapotrzebowania rynku na ten rodzaj produktu. Jesteśmy w stanie wykonać elementy meblowe jak i gotowe meble w bardzo atrakcyjnych cenach zachowując przy tym wysoką jakość wykonania.

Nasza marka wciąż poszukuje nowych, autorskich wzorów, łączących polską tradycję i dokładność wykonania. W poszukiwaniu inspiracji nie ograniczamy się tylko do rynku meblowego, ale sięgamy także do innych gałęzi przemysłu.

Wycena indywidualna mebli i konstrukcji metalowych z naszej oferty dostępna jest w dowolnej konfiguracji, według wybranej kolorystyki, wymiarów i materiału. Termin realizacji zamówienia na gotowe meble to 20-40 dni roboczych w zależności od ilości zamówień oraz wielkości danego zamówienia. Natomiast termin na konstrukcje metalowe to 10 – 20 dni roboczych.

Jesteśmy otwarci na propozycję naszych klientów, chętnie podejmiemy współpracę przy projektach produkcyjnych wielo- i mało- seryjnych masowych oraz indywidualnych.

Masz pytania?

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Brak produktów w koszyku.